Kartepe’de taşınabilir şarj cihazı alınması için ihalesi yapıldı - Mobit Bilişim | Enerji Depolama Sistemleri


Kartepe’de taşınabilir şarj cihazı alınması için ihalesi yapıldı

  • 05-11-2015

    Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce önemli gün ve haftalarda katılımcılara hediye edilmek amacıyla taşınabilir şarj cihazı alınması işi ile ilgili ihalesi yapıldı.


    Kartepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından talep edilen taşınabilir şarj cihazı alım işi ile ilgili ihale belediye toplantı salonunda açık ihale usulü ile ihale edildi. Şeffaf belediyecilik uygulaması kapsamında www.kartepe.bel.tr internet adresi üzerinden canlı yayın ile izlenen ihaleye 4 istekli teklif verdi.

    Yaklaşık maliyeti 24.000,00 TL olan ihaleye isteklilerden; Stok Enerji Depolama Sistemleri İmalat İthalat San. Ve Tic. A.Ş. 44.000,00 TL, Dünyam Sanal Mağazacılık Bilişim İnş. Teks. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti 22.700,00 TL, Kemalettin Özlü 43.600,00 TL, Altınyıldız Promosyon Organizasyon Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. 31.800,00 TL teklifte bulundu. Verilen tekliflerin açıklanması ardından ihale komisyonu başkanı tekliflerin incelenmesi için ihalenin birinci oturumunu sona erdirdi.    Kaynak: http://www.kocaeligazetesi.com.tr/kartepede-tasinabilir-sarj-cihazi-alinmasi-icin-ihalesi-yapildi-650436h.htm